Baner
exit festival

Tko želi postati građanin države Exit?

Ponedjeljak, 02 Srpanj 2012

Exit festival ove će se godine, 13. put po redu održati od 12. do 15. srpnja na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu i ugostit će više od 500 izvođača na 20 pozornica.

State of Exit otvara vrata svog festivala za deset dana pa vam u nastaku donosimo line up po danima na glavnim stagevima, a osim toga dvoje sretnika od vas učinit ćemo počasnim građanima države Exit.

Dakle imamo dvije festivalske ulaznice ( za sva četiri dana ), a kako bi ih osvojili potrebno je odgovoriti na nagradno pitanje: Tko je prošle godine snimio dokumentarni film o Exitu? Odgovore šaljite u komentaru na članak, likeovi vam idu u prilog, a sretne dobitnike objavljujemo već u četvrtak (5.7.2012.)



ČETVRTAK; 12.7.

Main Stage
•    Duran Duran
•    Gossip
•    Sub Focus
•    Skindred
•    Mistajam
•    Kriske

Fusion Stage
•    Edo Maajka
•    Kamp!
•    Block Out
•    Pompeya
•    HYPE!
•    Twisted Piglet

Dance Arena
•    Avicii
•    Felix Da Housecat
•    Totally Enormous Extinc..
•    Jacques Lu Cont
•    Brodinski
•    Eats Everything
•    Stojche

Elektrana stage
•    When Saints Go Machine
•    Christian Strobe

Suba Stage
•    Volkova Sisters
•    The Zombie Kids
•    Idemo na Mars
•    Banda Panda
•    Vienna In Love

Explosive
•    Street Dogs
•    Red Union
•    Potres
•    The Bayonets
•    Ground Zero
•    Nothing Left
•    As I Fall
•    Zer00ne
•    Garlic

HNS Stage
•    Addison Groove
•    Jon Convex
•    Trevino
•    Benjamin Damage & Doc D..

PETAK, 13.7.

Main Stage
•    New Order
•    Hercules and Love Affair
•    Netsky
•    Drumsound & Bassline Sm..
•    Ola Horhe

Fusion Stage
•    The Toy Dolls
•    Goblini
•    Sve Barabe
•    Lollobrigida
•    Jarboli
•    Dreddup
•    Grimus

Dance Arena
•    Luciano
•    Reboot (live)
•    Kenny Larkin
•    Robert Dietz
•    Maayan Nidam
•    Matthew Hoag
•    Sinisa Tamamovic & Mladen Tomić

Happynovisad
•    SIGHA
•    Locked Groove
•    George Fitzgerald

Elektrana stage
•    Sneaky Sound System
•    Thieves Like Us
•    Nikkon

Suba Stage
•    BMKLTSCH Records

Explosive
•    Cruel Hand
•    Grandpa Candys
•    The Bridge
•    Armageddon
•    Crysalys
•    Planet Of Zeus
•    Close At Hand
•    Now Way Back
•    Blekbox

HNS Stage
•    Jimmy Edgar
•    George Fitzgerald
•    SIGHA
•    Locked Groove

SUBOTA, 14.7.

Main Stage
•    Erykah Badu
•    Plan B
•    Suicidal Tendencies
•    Borgore
•    Reflections Of Internal..

Fusion Stage
•    Hatebreed
•    Sean Kuti & Egypt 80
•    Obojeni Program
•    Elektricni Orgazam
•    Goribor
•    IKA
•    Death By Chocolate
•    In-The-Go

Dance Arena
•    Richie Hawtin
•    Miss Kittin
•    Azari & III
•    Claude Von Stroke
•    Benoit & Sergio
•    Tobi Newman & Geddes
•    Tijana T & Maya Uzelac
•    Lea Dobricic & Kristina..

Elektrana stage
•    Tapeaters
•    DAT Politics

Suba Stage
•    Stoned Boys
•    Elektra Monsterz
•    Mark Schedrin & Leonid ..
•    Ishome

Explosive
•    Sodom
•    Inquisition
•    Sarcasm
•    Rising Dream
•    Farcry
•    Infest
•    Bane
•    Formless Terror
•    Toxic Trace

HNS Stage
•    Space Dimension Control..
•    Lone
•    Pariah
•    Teengirl Fantasy
•    The Chain

NEDJELJA, 15.7.

Main Stage
•    Guns n' Roses
•    Wolfmother
•    Skream & Sgt Pokes
•    Goldie & SP:MC
•    Partibrejkers
•    Zenekese

Fusion Stage
•    Little Dragon
•    Buraka Som Sistema
•    Citizens!
•    Eyesburn
•    Djecaci
•    Batucada Sound Machine
•    Zemlja Gruva
•    Dandelion Children

Dance Arena
•    Laurent Garnier L.B.S.
•    Knife Party
•    Art Department
•    Maceo Plex
•    Marco Nastic, Dejan Mil..
•    Peter Dundov

Elektrana stage
•    Franz + Shape
•    Detachments
•    A Terrible Splendour

Suba Stage
•    The Playground Syndicate
•    It's a Dubstep Thing
•    The Middle Beast

Explosive
•    D.R.I.
•    Annathema
•    Prolece
•    Narednik Lobanja i Vod ..
•    Nominal Abuse
•    NadimaC
•    Concrete Sun
•    The Outer Limits
•    Putrid Blood

Tko želi postati građanin države Exit?