Baner
atmosfera

Party vodič po Jadranu za kolovoz

Utorak, 31 Srpanj 2012

Ako su vas u srpnju kočile obveze i kolovoz je vaš mjesec za partijanje i odmor, ne brinite čeka vas puno uzbuđenja, puno dobrih festivala, gostovanja i čistog hedonizma i u ovom mjesecu.

Kako ne bi trošili vrijeme na istraživanje nego ga u potpunosti posvetili uživanju mi smo za vas izdvojili najbolje od ponuđenog na Jadranu za svaki dan.

1.8.- Papaya Zrće, Thomas Gold
       -  Hacienda, Vodice, Sander Van Doorn
       -  Carpe Diem, Hvar, Carlos Mendes

2.-6.8.- Stop Making Sense Festival, Tisno, razne lokacije. Savršena kombinacija sunca, mora, zabave i zvjezdane postave DJ-eva i bendova koji pokrivaju cijeli glazbeno-plesni spektar (od jazza, latino glazbe do housea, techna preko reggaea, dubstepa i electra; potpuna postava znat će se uskoro) u tri dana i noći nudi veliki izbor glazbenih užitaka.
Line up po danima provjerite u našemkalendaru.
 

2.- 4. 8.- Re-Vel-In Festival, Revelin Dubrovnik: Fedde Le Grand, Syke n' Sugarstarr, Gramophonedzie, Sébastien Léger i Paul Woolford

2. – 4.8.– Slurp Festival, Seasplash - Fort Punta Christo, Pula. Terry Francis, Petar Dundov, Eddy Ramich, ABOP live, Frajman, Sergej, Kiki, Felver, Omar, Boodale, Arszenik, Dav, FM, Jan Frensin, Amor, Fryer, Miss Soulfly, Ogi, Bebetto, Brighton, Mimi, Labud, Examine, Pytzek, Mislav, Virgin Helena

2.-4.8.- Voi'Sa festival, Supetar, otok Brač: Roots in Session (SLO) live act, Vrh, Bocca Sofistifunk, Venom, Funky Destination, Sunshine M-J, Marinac Qmaster, FunkYou, Preddy, Scarhead

2.8. - Noa, Zrće; Cassy (AUT) & Tobi Neaumann
       - Carpe Diem, Hvar, Roger Sanchez
       - Thomas Gold, Bibano Zadar
      
3.8. - Papaya Zrće, Freemasons
       - Byblos Poreč, Adrian Lux 
       - Sućuraj Brač, Tam Tam Music Festival; Goribor (SRB), Stuttgart Online, Discopath,             Vlasta Popić, Zelena Tea, Juri Paik
      - Deep Makrska; Nic Fanciulli (GER), Toni Juranović

4.8. – Aquarius, Vis; Ibiza World Club Tour; Viktoria Metzker (HUN), Helix Nebula, Pille
       - Jadrija, Šibenik, Sweet Sound of Summer; Lea Dobricic (SRB), NiceHell, Biella & Astrall, ŠI Khaos Mafia (Mika, Juro, Electric Jay), Cortez, Cream, Vlatko Vuković
       - "Dalmatia Sunshie" Open Air Party, Acqua, Grebaštica; peedy (SRB), Pero Fulhouse, Zero, Pete Dux, Edy C., Tomislav Rupic live, Aztec, Silvio Hrabar, Domagoj P.    vs Diles Mavis, Scheva, Eggy, Zorro, Juri Paik, Dex, Chuby

    - Veneranda Hvar; Norman Doray

    - Carpe Diem, Hvar, Benjamin De Luxe

5.8. - Aquarius, Zrće; Beat The Heat; Benny Benassi (ITA) & Rivaz (ITA)
        - Buba, Makarska; Buba After Beach; Damijan Eltech & Sjasi MC (SRB), Lea Dobricic (SRB), Toni Juranović
       - Baloo, Vodice; Freemasons
       - Bamboocha, Medena, Alan Jinx Chamberlain

6.8. - Aquarius, Zrće; Fedde Le Grand (NED)
      - Thriller, Supetar; Jean Marie Kone, Manu Lokole (FRA), Jazzy Rossco, Scarhead, Dzimbaka

7.-10.8. - Terraneo Festival, Bivša vojarna Birbirski Knezovi, Šibenik
Terra Stage: Thievery Corporation (USA) live, Friendly Fires (UK), Groove Armada (UK) DJ set, The Thing Things (UK), Gatuzo
Aqua Stage: 65daysofstatic (UK), The Nowist (GER), Anna Calvi (UK), Vuneny (BIH), Jarboli (SRB)
Aero Stage: Future Islands (USA), MJ Cole (UK), Max Tundra (UK), Goribor (SRB), Ilija Rudman, Ole Horhe (SRB)
Muzika.HangaR: Dirty Hairy, Gdin Smeđi Šećer, Jopa, Fitz (IRL), Pips
RBMA Stage: Axel Boman (SWE), Gerd Janson (GER), Jogarde

7.8. - Aquarius, Zrće; Deniz Koyu
       - Papaya, Zrće; Conect Festival; Eddie Halliwell, Kryder

8.8.Petar Pan, Makarska; Duo Diamonds (RUS)

9.8. - Revelin, Dubrovnik; Umek (SLO)
       - Riva, Split; Luca Montecchi
       - Papaya, Zrće; Bingo Players

10.8. - Discotheque Riva, Riva, Split; Sebastian Ingrosso (SWE), David Morales (USA), Pille, Active Line Six, E.Base, Klox
        - Papaya, Zrće; Axwell (SWE), NO_ID (NED), Barry Fore
        - Lighthouse, Vodnjan; DJs from Mars
        - Maxsimus, Kotor; Cristian Varela (ESP) b2b Marco Bailey

11.8. - Aquarius, Vis; Chris Twist
         - Veneranda, Hvar; Sak Noel (ESP)
         - Aurora, Primošten; Bob Sinclar

12.8. - Papaya, Zrće; Barrakud Night, Marco Carola
         - Aquarius, Zrće; Afrojack (NED) & Bobby Burns (NED)
         - Petar Pan, Makarska; DJs From Mars (ITA)
         - Buba After Beach, Buba, Makarska; Petar Dundov, Pete Dux, Toni Juranović, Mili Sefic (BIH), Zlaja

13.8. - Byblos, Poreč; Fedde Le Grand
         - Aquarius, Zrće; Benny Benassi (ITA) & Rivaz (ITA)

14.8. - Aquarius, Zrće; Jamie Jones (UK)
          - Papaya, Zrće; Eddie Halliwell (UK), AN21 (SWE), Max Vangeli
          - Boa, Malinska, Krk; Sasha Lopez feat. Ale Blake & Broono (ROU)

15 - 20.8. - Lost Theory Festival, Deringaj, Zadarska Županija: Hallucinogen (UK), Hilight Tribe (FRA), Cosmosis (UK), Shpongle (UK), Ocelot (USA) live, Furious (RUS), Darshan (UK), Asia 2001 (FRA), Derango (SWE), Grouch (NZL), Headroom (RSA), Encepahalopaticys (MKD), Toi Doi (FRA), Halluciongenic Horses (SWE), Flying Scorpions (FRA), Squaremeat (FIN), Texas Faggott (FIN), Zik / Adrenal Glands (GRE), Fractal Cowboys (USA), Yudhisthira (MKD)...detaljan line up provjerite u našem kalendaru.

15.8. - Hacienda, Vodice; Sasha Lopez feat. Ale Blake & Broono (ROU)

16. – 19.8.- Future Nature; Fort Punta Christo, Pula; Milanga (FRA), E.V.P. (UK), Reality Grid (UK), Beardy Weardy (UK), Arhaic (UK), Psycho Abstract (ESP), Vertex (SRB), PsiloCybain, Plasma corp., Deimos, Green Screen, Purple Raver (ITA), Nukleal (ITA), Beardy (UK) DJ set, Kokmok (FRA), Merlin (SRB), Hermit (SRB), S.D.Fact (SRB), Nesho, Obeah Psy Mark, Sale...

 16.8. - Aquarius, Zrće; Solomun (GER)
         -  Papaya, Zrće; Joachim Garraud (FRA)
         -  Revelin, Dubrovnik; Riva Starr (ITA)

17. i 18.8. - Techno Artillery Festival Vol.1, Plaža Skradin, Skradin: Jean Marie Kone + Manu Lokole (FRA), Reaky (SLO), Goncalo M (POR), Veztax (SLO), Ruben Martinez (ESP), Gumija (SLO), Flis (SLO), Pero Fullhouse, Omega Drive, Ivan Komlinović, Virgin Helena, Alessio Bomb...

       - Lighthouse, Vodnjan; Alex Gaudino (ITA)

      - Carpe Diem, Hvar; Benjamin De Luxe (GER)

       - Aquarius, Vis;Sunloverz (GER)

18.8. - Plaža Kupari, Dubrovnik: Duo Diamonds (RUS), Francis (IRL), Micah the Violinist (ESP), Mya Mendes (MDA) Body Paint Show feat. MC Lola (USA)
        - Lighthouse, Vodnjan; Steve Lawler (UK), Damir Hoffman (SLO), Lemon, Borut, Mr. Marley

19.-.26.8. Špancirfest; Jean Marie Kone & Manu Lokole, Dance Factory Croatia - D-Name, Yapa, Janette Slack (UK), Dance Factory Croatia DJs - Dennie, Iggy

23.8. - Revelin, Dubrovnik; Lissat & Voltaxx (GER)
24.8. - Byblos, Poreč; Chuckie (NED)

24. i 25.8. - Kangera Beach festival; Plaža Zlatorog, Umag: Cristian Varela (ESP), Valentino Kanzyani (SLO), Stacey Pullen (USA), Kaiserdisco (GER), Dejan Milicevic (SRB), Petar Dundov, Marko Milosaljevic (SRB), Ian F (SLO), Tomy Declerque (SLO), Unique, Dataminions (SLO), F Sonik (SLO), Miss Kali, alex Cvetkov (SLO)

25.8. - Kangera Official After Party, Bamboo, Umag; Dejan Milićevć (SRB), Unique feat. Kaykay, Deep Marshall & Adoo

30.8. – 03.09.Outlook Festival, Fort Punta Christo, Pula: Fat Freddy's Drop (NZL), Skream (UK), Andy C (UK), Jah Shaka (UK), Max Romeo (JAM), Phife (A Tribe Called Quest) (USA), Lee Scratch Perry (JAM), Digital Mystikz - Mala & Coki (UK), Twinkle Brothers (JAM), Hatcha (UK), Friction (UK), Marky (BRA), The Beatnuts (USA), Zinc (UK), Gold Panda (UK), Congo Natty Live (UK), Scuba (UK)...detaljan line up provjerite u našem kalendaru.

Našu preporuku za izlaske i zabavu ovog ljeta možete pronaći u i tiskanom izdanju časopisa i pblikacija Yachts, Hot Spot i Timeout Croatia.

 

 

Party vodič po Jadranu za kolovoz