Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Baner

Vraća se Josip Broz Tito na plesne podije

Četvrtak, 05 Svibanj 2011

Jedna od kvalitetnijih londonskih etiketa Laus Music čiji je utemeljitelj Haris Čustović poznata je po odličnim radovima u elektronskoj glazbi. Harisova suradnja s imenima kao što su Terry Francis, Colin Dale ili Dave Mothersole, s etiketama Detour, Transfusion, The End, Oblong i Swag Records osigurala mu je nastupe u kultnim klubskim institucijama poput Fabrica ili Turnmillsa u Londonu, Pachi Buenos Aires, Zouk Singapur, Maniac Love u Tokyo ili Valkan Beach festivalu u Hrvatskoj.
Upravo je Haris zaslužan za povratak druga Tita u naše klubove, naravno samo u glazbenom smislu.
Davne 2002.g. na partijima se po prvi put pojavila produkcija koja objedinjuje elektronske ritmove i govor druga Tita a potpisuje je Haris pod imenom Party Zan. U to je vrijeme Haris aktivno promovirao svoju glazbu i održao mnoge svirke na području Hrvatske i susjedne BiH. Čini se da njegov Laus Music misli napredno pa je ovu odličnu produkciju ponovno obradio u duhu modernog vremena te odlučio podijeliti sa svima nama na plesnim podijima. O čemu se točno radi poslušajte u nastavku.
Party Zan - Haris Custovic feat. Josip Broz Tito - Laus Music - 2011 by hariscustovic


Tu je i Harisov novi mix.
'Aesthetic Gaze' - mixed by Haris Custovic by hariscustovic


A ovdje novi rad - zajednička suradnja Terry Francisa i Harisa za Swag Records.
'Moving with me' by Terry Francis & Haris Custovic - Swag records by hariscustovic