Baner

Kategorije i nominacije 2017.

Kategorije i nominacije za nagradu "Ambasador 2017".

FESTIVALI
01.    Najbolji festival
-    Dimensions Festival, Pula
-    Sonus Festival, Zrće (Pag)
-    Ultra Europe, Split
-    Outlook Festival, Pula
-    Love International, Tisno

02.    Najbolji boutique festival
-    SunceBeat Festival, Tisno
-    Seasplash Festival, Pula
-    Student Day Festival, Rijeka
-    Graffiti na gradele, Bol (Brač)
-    Defected Croatia, Tisno

03.    Najbolji festival domaćeg promotora
-    Moondance Festival, Trogir
-    Adriatic Perception, ušće Neretve
-    River Festival, Generalski Stol
-    Forestland, Brezje
-    MTV SummerBlast, Poreč

04.    Najbolji klupski festival
-    Illectricity Festival, Zagreb
-    Black Sheep Festival, Zrće (Pag)
-    Slurp! Festival, Pula
-    Future Sound of Zagreb
-    WTF Dubrovnik

05.    Najbolji novi festival
-    Labyrinth Open, Omiš
-    Sea Star Festival, Umag
-    R/verse Festival, Donje Primišlje
-    Aj Cha Festival, Split
-    We Love Sound, Zagreb

06.    Najbolji regionalni festival
-    Exit Festival, Novi Sad
-    Fresh Wave Festival, Banja Luka
-    Sea Dance Festival, Budva
-    Lovefest, Vrnjačka Banja
-    Stellar Beat Festival, jezero Rogoza

KLUBOVI
07.    Najbolji Open Air / Beach Club
-    Barbarellas, Prosika
-    Noa Beach Club, Zrće (Pag)
-    Vortex Beach, Tisno
-    Aquarius, Zrće (Pag)
-    Carpe Diem Beach (Hvar)

08.    Najbolji veliki klub
-    Revelin, Dubrovnik
-    Boogaloo, Zagreb
-    Seasplash Summer Club, Pula
-    585 Club, Bol (Brač)
-    Central, Split

09.    Najbolji mali klub
-    Masters, Zagreb
-    Crkva, Rijeka
-    Epic, Osijek
-    Depo, Zagreb
-    Kocka, Split

10.    Najbolja klupska večer / promotor
-    Traum
-    Futurescope
-    Fnck Your Dreams, this is heaven
-    Irie Garden
-    DANCElectric

11.    Najbolji kolektiv
-    CFSN
-    Ekstrakt
-    Seriously Twisted
-    Deep'n'Delicious
-    Balance

12.    Koncept godine
-    Stereotip [Lauba, Zagreb]
-    Nova scena [Pločnik, Zagreb]
-    Konekt Croatia [Fort Bourguignon, Pula]
-    Decoded Rec. Events [PrimoBeats & Project Vojarna, Primošten - Šibenik]
-    BSH Events [MSU Rooftop, Medvedgrad, Zagreb]

13.    Najbolja nova klupska večer
-    Vibra Events
-    We Love Sound
-    Less is More
-    Technovation
-    Skandal

DJ-I
14.    Najbolji House DJ

-    Felver
-    Tom Bug
-    Ivan Mastermix
-    Blacksoul
-    Ilija Rudman

15.    Najbolji Deep Tech / Tech-House DJ
-    Marina Karamarko
-    Damir Ludvig
-    Mark Ash
-    Silvio Hrabar
-    Torres

16.    Najbolji Electro DJ
-    Zarkoff
-    Le Chocolat Noir
-    N-Ter
-    Ikonal
-    Xed

17.    Najbolji Techno DJ
-    Petar Dundov
-    Insolate
-    Santiago Batacosta
-    Fabian Jakopetz
-    DJ Jock

18.    Najbolji Goa/Psy trance DJ
-    Val Vashar
-    Stevo
-    Inner
-    Dalton Trance Teleport
-    Koorie

19.    Najbolji Bass DJ
-    Filip Motovunski
-    Kodin
-    Kula
-    VRH

20.    Najbolji Future House DJ
-    Kosta Radman
-    Joe2Shine
-    Matroda
-    XO Group
-    Sasha Mikac

21.    Newcomer godine
-    Ivna Juri & Samo Tako LIVE
-    Mistress Milea
-    Fran K
-    Fabian Mateša
-    Isan Hets

SCENA
22.    Performer godine

-    Diyala
-    Surka Beatbox
-    MC lima LP
-    Oblik 3 (VJ)
-    Litemotif (VJ)

23.    Elektronički bend godine
-    ABOP
-    Kozmodrum
-    Radikal Dub kolektiv
-    Chui
-    NipplePeople

24.    Soundsystem godine
-    Boca Soundsystem
-    Munchies Soundsystem
-    Digitron Soundsystem
-    Saso Mange Soundsystem
-    Seaplash Soundsystem

25.    Najbolji edukativni program
-    Edusplash (Pozitivan Ritam, Pula)
-    Illectricity Festival (CFSN, Zagreb)
-    Zagreb Music Conference (EMI učilište)
-    Astralis DJ radionica (Ludvig & Go Cut, Zagreb)
-    Iza scene (Pločnik, Zagreb)

26.    Podcast / Radijska emisija godine
-    Contrast Radio – DJ Yesh (Radio 101)
-    Top DJ Room – Damir Cuculić
-    Magic Room – Maminho (Yammat FM)
-    Juicy Stereo – Zorools (Storm Kraft Radio & Revolution FM)
-    Digital FM – Miroslav Kicić (HR Radio Osijek)

27.    Plesna destinacija godine
-    Zagreb
-    Tisno
-    Zrće, Novalja
-    Pula
-    Split

28.    Party fotograf godine
-    Zračni Alex & Ivan Šardi
-    Dino Ninković
-    Dejan Hren
-    Goran Perešin Goxmag
-    Bojan Širola

29.    Ambasador Hrvatske u inozemstvu
-    Insolate
-    Petar Dundov
-    Marina Karamarko
-    Egoless
-    Homeboy

NAGRADE STRUKE
30.    Najbolji Live Act

-    Jan Kinčl Zero & Regis Kattie
-    Ivan Komlinović
-    Egoless
-    Petar Dundov
-    Lunar Dawn

31.    Etiketa godine
-    Imogen Recordings
-    Burek / Barba
-    Blacksoul Music
-    Vakum Recordings
-    PDV Records

32.    Album/kompilacija godine
-    Ludvig & Stelar – Trivium [ZEN DNA]
-    Go Cut - Astralis 19 [Psycro]
-    Bamwise - Soundproof [PDV Rec.]
-    Kozmodrum - Gravity [PDV Rec.]
-    V.A. - The Best of Technodrome, Vol. 4 [Technodrome]

33.    Single godine
-    PEZNT- Burek [Blacksoul Music]
-    Filip Motovunski - Lava VIP [Bad Taste Recordings]
-    Cortex Thrill - Utopia (Colonization) [Bonzai Progressive]
-    Bonaca - Ode To Eternal Youth (Original Mix) [A Must Have]
-    Andrea Ljekaj - The Unsaid feat. Diyala EP [SAVE017]

34.    Vinyl godine
-    Petar Dundov - Falling In EP [Loveland Holland]
-    Zarkoff & Co - Iron Flute EP [Return To Disorder]
-    DJ Ogi - The Dark Side Of Mars - [Collabs 003]
-    Ilija Rudman - Nights EP [wewillalwaysbealovesong]
-    Le Chocolat Noir - Never Let Go – [In The Dark Again 6]

35.    Remix/obrada godine
-    OURRA Feat. Robert Owens - This Time - Ilija Rudman Radiophonic Mix [Imogen 007]
-    Mangroove - Sanjala Sam Ljubav (Yakka Summer Dream Remix) [Aquarius Rec]
-    Green Nuns Of The Revolution - Klunk (PsiloCybian Remix) [Nano Records]
-    Ken Ishii - Reality Tunnel (DJ Jock Remix) [Pornographic Rec.]
-    Paul Oakenfold - Deep Space (Petar Dundov Remix) [Perfecto]

36.    Najbolja nova etiketa
-    BLKSL LTD
-    Moondance Records
-    Innerspace
-    Fox & His Friends
-    Psycro Records

37.    Uspon/promaknuće godine
-    PEZNT
-    Bonaca
-    Lawrence Klein
-    AM:PM Live
-    Andrea Ljekaj

38.    Nagrada za životno djelo
-    Objavit će se na svečanoj dodjeli 21.11.2017.