Baner

Satnica Labyrinth Opena po danima i pozornicama

Petak, 07 Srpanj 2017

Što imaju zajedničko riječi "Sail", "Creative" i "Island"? To da su nomenklaturna sidra aka imena pozornica koje će rasplesati omiški kamp Galeb od 8. do 11. srpnja.


Pa čitavu priču o Minosu, galebovima, plesu i pompi nabrijavanja u otočnom raju već kao intro znaš (ne znaš li izvoli skok ovdje i nema na čemu), a mi odmah krećemo na pregled vremenskog raspored kako bi kao festivalski ninđa mogao složiti svoje najbolje moguće iskustvo Labyrinth Opena Croatia. Pa kaže:



SUBOTA, 8. srpnja

Island-Beach pozornica (put Splita)
12.00-14.00 Mulljoy
14.00-16.00 Kaiserr
16.00-18.00 Kapibara
18.00-19.30 Emanuel Satie
19.30-21.00 Farrago
21.00-22.30 Mind Against
22.30-12.00 Ten Walls Live

Labyrinth - Orbit pozornica (main stage)
12.00-13.30 X-Ian
13.30-15.00 Andrologic
15.00-16.30 Tofke
16.30-18.00 Aney F.
18.00-19.30 Petar Dundov
19.30-21.00 Audiofly
21.00-22.30 Alex Niggemann
22.30-00.00 Fur Coat

Creative pozornica (pored mora)
12.00-14.00 Alexander Madness
14.00-16.00 Jolly Joke
16.00-18.00 Damir Hoffman
18.00-20.00 Dj Jock
20.00-22.00 Andrea Ljekaj
22.00-23.59 Marina Karamarko
23.59-03.00 Afterhours TBA




NEDJELJA, 9. srpnja

Island-Beach pozornica (put Splita)
12.00-15.00 Unclesand
15.00-16.30 Caruana
16.30.18.00 DKA Live
18.00-19.30 Lee Foss
19.30-21.00 Andrea Oliva
21.00-22.30 Boris Brejcha
22.30-00.00 Dubfire

Labyrinth - Orbit pozornica (main stage)
12.00-14.00 Raw District
14.00-16-00 Guy Mantzur
16.00-18.00 Guy J
18.00-00.00 Hernan Cattaneo

Creative pozornica (pored mora)
12.00-14.00 Bacon & Eggs
14.00-16.00 RKL
16.00-18.00 Kagge & Bowen
18.00-19.30 Steg
19.30-21.00 Don Cabron
21.00-22.30 Daesical
22.30-23.59 Caspar
23.59-03.00 Afterhours TBA




PONEDJELJAK, 10. srpnja

Island-Beach pozornica (put Splita)
12.00-13.30 Absurd Live
13.30-15.00 Michael Klein
15.00-16.30 Radio Slave
16.30-18.00 Keith Carnal
18.00-20.00 Amelie Lens
20.00-21.00 0 (Phase) Live
21.00-22.30 Sam Paganini
22.30-00.00 Rodhad

Creative pozornica (pored mora)
12.00-12.40 Eugen Juricek Keynote
12.40-13.20 Q&A Boris Brejcha
13.20-14.00 Ask Us anything glazbena konferencija
14.00-15.00 Owow Show with Kapibara
15.00-16.00 In The Studio with DKA
16.00-18.00 Paradox of Choice
18.00-20.00 Ade Kanon
20.00-22.00 Denis Horvat
22.00-23.59 Andre Hommen
23.59-03.00 Afterhours TBA


UTORAK, 11. srpnja

Island-Beach pozornica (put Splita)
12.00-15.00 Kimou
15.00-16.30 Maxim Lany
16.30-18.00 Pero Fullhouse
18.00-19.30 Monoloc
19.30-21.00 Agents of Time Live
21.00-22.30 Kollektiv Turmstrasse
22.30-00.00 Stephan Bodzin Live

Labyrinth - Orbith pozornica (main stage)
12.00-15.00 Shi Pe
15.00-16.30 Lee Davon
16.30-18.00 Mariano Mateljan
18.00-19.30 Enzo Siragusa
19.30-21.00 Gregor Tresher
21.00-22.30 Guti Live
22.30-00.00 Pan-Pot

Creative pozornica (pored mora)
12.00-14.30 Tolstoi & Andsan
14.30-17.00 Stefno Richetta
17.00-19.30 Aeden
19.30-22.00 Antor
22.00-00.00 Prunk

 

Satnica Labyrinth Opena po danima i pozornicama