Skip to main content

Alchemy Records, prvi talijanski open-air underground festival

Ljubitelji undergrounda mogu lagano početi zacrtavati svoje predljetne planove a tu će se zasigurno naći i Alchemy Records Festival 11. lipnja pokraj Torina.

Piše: 

Naslovna foto

Mauro Picotto

Ambiciozni producenti imaju prilike sudjelovati u natječaju koji organizira Mauro Picotto s etiketama Meganite i Alchemy. Mauro Picotto organizira "label" festival u svom rodnom gradu Cavour, pokraj Torina. Line up će biti mix svjetski poznatih DJ-a i eksperimentalnih performera. Također nastupe će imati i producenti koji prijavom na natječaj osvoje simpatije Maura Picotta.

Njegova je pak vizija da festival postane pokretač nove generacije mladih glazbenika. Glazbeni producenti trebaju dostaviti svoje originalne techno i tech-house radove do 15. travnja. Kreativnost i kvaliteta će biti nagrađene, pa će producenti takvih radova imati prilike nastupiti na 2 stagea pred tisućama ljudi. Njihovi radovi izaći će i na službenoj kompilaciji Alchemy Recordsa. 

Evo i nagrada koje pobjednici osvajaju osim nastupa na festivalu: Cubase 6, potpora Maura Picotta u daljnjem radu, Pro Account na Soundcloudu, Beatport vaučeri od 50-200 €. Za prijavu na natječaj kliknite ovdje (potrebna je registracija na forum).
hard 300x600
Vezani članci
Desetominutna snimka sa aftera kultnog Valkana Beach festivala
hard 300x600
Desetominutna snimka sa aftera kultnog Valkana Beach festivala