Skip to main content

6 godina Underground Fusiona

Čakovečki projekt Underground Fusion slavi 6. godišnjicu postojanja ovog vikenda.

Piše: 


Prvi event se dogodio 19.12.2008. u klubu Diana, a ovaj za šesti rođendan u čakovečkom Arcusu na donjem Graba podiju, koji se svojim ambijentom savršeno uklapa u Underground Fusion projekt i elektronsku glazbu.

Za pultom su Phoenix Kraundler iz Koprivnice, Marshall Neerg, Ferry Van Hreen i Smuky iz Varaždina. UF projekt se zalaže za promicanje nekomercijalne elektronske glazbe, između ostalog Techno, Tech-House, Deep-House i Minimal glazbe. Unatoč kratkoj povijesti stvorio je respektabilnu jezgru poklonika.

sonus desktop
kalkbrenner st 600
Vezani članci
Ovo je priča o tome kako je Spiller stvorio svoj plesni klasik ‘Groovejet’ sa Sophie Ellis-Bexter, koji je oborio ljestvice
kalkbrenner st 600
Ovo je priča o tome kako je Spiller stvorio svoj plesni klasik ‘Groovejet’ sa Sophie Ellis-Bexter, koji je oborio ljestvice