
U prvom dijelu, naziva “Upoznavanje i odrastanje”, vidimo Spijkinesse, mjesto u kojem je Afrojack odrastao, njegovu majku Debbie koja nas preko fotografija vodi kroz Afrojackov život, ali i niz Afrojackovih kolega poput Davida Guette ili Stevea Aokija koji komentiraju njegov relativno brz uspon na području EDM-a.
{youtube}PJkpiWpGI4g{/youtube}
“Ovo sam snimio kako bih se odužio svojim obožavateljima, a htio sam im i pokazati kako dolazim niotkuda i nadahnuti ih da slijede svoje snove”, rekao je Afrojack naglasivši kako se to što se dogodilo njemu, može dogoditi svakome te kako je sve rezultat predanog rada i neodustajanja.
Vezani članci

Ovo je priča o tome kako je Spiller stvorio svoj plesni klasik ‘Groovejet’ sa Sophie Ellis-Bexter, koji je oborio ljestvice


Ovo je priča o tome kako je Spiller stvorio svoj plesni klasik ‘Groovejet’ sa Sophie Ellis-Bexter, koji je oborio ljestvice