Trance zvijezda uvjerena je kako cijela priča oko “Random Access Memories” prenapuhana i da se ljudi pretvaraju da im se sviđa kako bi bili cool.
“Uništavam ih sada. Oprostite, Daft Punk. Dobili su toliko pažnje jer je album drugačiji i ima stav”, otkrio je u nedavnome razgovoru za Huffington Post. “Cool je da vam se sviđa Daft Punk, čak i ako vam se ne sviđa, čim čujete “Get Lucky”, vidjet ćete kako se svim cool ljudima sviđa pa se mora i vama”, pojašnjava Tiesto svoje pljuvanje.
Bilo bi zanimljivo čuti što Francuzi misle o Tiestu i njegovoj produkciji, ali sigurno su prezauzeti brojenjem novaca jer “Random Access Memories” je i dalje najprodavaniji album ove godine.
Vezani članci
Samo u proteklih nekoliko tjedana na istoj platformi nastupali su KiNK, Patrick Mason, Chris Liebing, FJAAK, Oliver Ho, Objekt i mnogi drugi
Samo u proteklih nekoliko tjedana na istoj platformi nastupali su KiNK, Patrick Mason, Chris Liebing, FJAAK, Oliver Ho, Objekt i mnogi drugi

