Skip to main content

Klupska RE:animacija 13

Trinaesta RE:animacija nam donosi u Latino underground zvuk, za koji su zaduženi Miloš Pavlović, Goya i Kicca. Ime Miloša Pavlovića je zapalo za uši beogradskim clubberima za vrijeme rezidencije u klubu Omen još davne ’97. godine. Ubrzo se povezuje sa Milićevićem i Nastićem u sastavu TTP (Teenage Techno Punks) i zajedno ostavljaju neizbrisiv trag u povijesti srpskog klabinga nedjeljnom rezidencijom u kultnom klubu Industrija.

Piše: 


Vrhunac njegove producentske karijere je izdanje "Tranzistor EP" za Momentum iz Frankfurta, koji se našao na play listama DJ-eva kao što su Luciano, Villalobos, Magda, Loco Dice, Karotte, Anja Schneider, Tanzmann, Paco Osuna. Trenutno se bavi projektom “Regen”, koji je inspiriran techno dub melodijama.
Uz Miloša Pavlovića nastupiće i Goya, kultni subotički DJ, koji je od skora član AlterDJs ekipe, što je ujedno razlog više da se okupimo i proslavimo. Za mix pult stat će i DJ Kicca, sve prisutnije ime naše clubbing scene.

Klupska RE:animacija 13

Subota, 12. rujna
Ritmo Latino, Novi Sad

Ulaz besplatan

Line up:
Miloš Pavlović
Goya
Kicca
hard 600
Vezani članci
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života
hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života