Skip to main content
Ministry of Sound

Ministry of Sound odabrao 10 trance himni svih vremena

Ugledna londonska izdavačka kuća je uz pomoć svojih vjernih fanova odabrala najbolje trance produkcije svih vremena.

Piše: 

Naslovna foto

Ministry of Sound

Razlog tome bilo je pokretanje kompilacije "Trance Nation: The Collection". Ljubitelji trance glazbe diljem svijeta slali su svoje favorit produkcije Ministry of Soundu a prema najviše sakupljenih glasova apsolutnu pobjedu odnio je hit "For An Angel" od Paul Van Dyka . Druga pozicija pripala je autoru Gouryella koji potpisuje i istoimeni singl a treće Ferry Corstenu koji je remixirao "Adagio For Strings" William Orbita.

Zanimljivo u prvih 10 su i neizostavni Three Drives s uratkom "Greece 2000", zatim Delerium "Silence" u remixu Tiesta, Binary Finary "1998", Energy 52 "Caffe Del Mar", deseto mjesto pripalo je grupi Faithless s pjesmom "God is a DJ". Pogledajte na našem video portalu 3 prvoplasirane pjesme.

1. Paul van Dyk – For An Angel (Ministry of Sound)
{seyretpic id=243 align=center}

2. Gouryella – Gouryella
{seyretpic id=521 align=center}

3. William Orbit – Adagio For Strings (Ferry Corsten remix)
{seyretpic id=522 align=center}

4. System F – Out Of The Blue
5. Three Drives – Greece 2000
6. Delerium – Silence (Tiesto's In Search Of Sunrise remix)
7. Binary Finary – 1998
8. Energy 52 – Cafe del Mar
9. Motorcycle – As The Rush Comes
10. Faithless – God Is A DJ
sonus desktop
parov 600” target=”_blank”>parov 600
Vezani članci
Otkrijte listu 20 nevjerojatnih lokacija diljem svijeta na kojima su snimljeni DJ setovi, a među njima se nalaze i dvije iz Hrvatske
hard 600
Otkrijte listu 20 nevjerojatnih lokacija diljem svijeta na kojima su snimljeni DJ setovi, a među njima se nalaze i dvije iz Hrvatske