Skip to main content

Novi klub Ministry of Sounda u New Delhiu

Ministry of Sound otvorio je novi klub u indijskom New Delhiu, 9. veljače. Konstruiran je u obliku piramide i može primiti oko 1400 ljudi. Kako doznajemo na razglas se utrošilo 200,000 britanskih funti a dobar dio novca otišao je i na svjetlosne efekte. Otvaranje kluba u Indijskom New Delhiu znak je koliko daleko se proširila elektronička glazba.

Piše: 



Na otvaranju koje je bilo samo za VIP osobe svirao je Švicarac DJ BP Zoloft. Tako Ministry Of Sound širi svoje franšize u Aziji. Već imaju klub u Singapuru dok je u planu otvaranje i jednog u Kuala Lumpuru tijekom ove godine, a za iduću godinu i kineski Šangaj dobiti će svoju inačicu.
sonus desktop
hard 600
Vezani članci
Otkrijte listu 20 nevjerojatnih lokacija diljem svijeta na kojima su snimljeni DJ setovi, a među njima se nalaze i dvije iz Hrvatske
richie 600” target=”_blank”>richie 600
Otkrijte listu 20 nevjerojatnih lokacija diljem svijeta na kojima su snimljeni DJ setovi, a među njima se nalaze i dvije iz Hrvatske