Skip to main content
2007. godina

Novogodišnja čestitka Klubske Scene

Poštovani čitatelji, promotori, organizatori, dj-i i producenti… Godina u kojoj smo zajedno partijali, zabavljali se, smijali se, kupali se, uživali, i slavili došao je kraj. Stoga Vam čitava naša redakcija i suradnici želje zahvaliti na izvanrednoj potpori tijekom ove 2006.g. u vremenima kad nam je to bilo najvažnije i najpotrebnije. 

Piše: 

Naslovna foto

2007. godina


Klubska Scena zajedno s Vama ovu godinu će pamtiti po sjajnom petom rođendanskom partiju uz gostovanje DJ Chusa u splitskom Metropolisu ali i nizu drugih večeri u organizaciji KS i drugih promotora. Sjećamo se i lijepih ljetnih trenutaka od sjevernog do južnog Jadrana, sjajnih gostovanja u Zagrebu, Varaždinu, Osijeku, Vukovaru, Sloveniji, Bosni pa i Srbiji.

Ove smo godine dobili novi dizajn i nove suradnike, novi portal o dnb i breakbeat glazbi (Breakspot) u suradnji s LoopJunkiesima, portal na engleskom jeziku (Clubbing Scene), ove smo godine konačno stali na noge a sve to ne bi bilo moguće bez velikog broja naših suradnika iz svih krajeva Hrvatske, Slovenije, Bosne, Srbije i Europe te ogromnog zalaganja glavnog dvojca ovog projekta, Gogya i Balda koji su sate, dane i mjesece provodili uz računala, razmišljajući i projektirajući izgled i sadržaj stranice, te u programiranju i dizajniranju, objavi vijesti, textova, recenzija, fotogalerija i drugih važnih informacija.

Što nas čeka u 2007.g.? Klubska Scena kao Udruga priprema niz projekata koji će u skoro vrijeme biti poznati i korisni isključivo Vama clubberima a plan i projekt portala je daljnje širenje i razvijanje u cilju promocije moderne elektroničke glazbe i klubske kulture. Trudit ćemo se i u Novoj godini biti informativni u svakom trenutku, ekskluzivni kada to bude moguće a pokušat ćemo popratiti svaki događaj koji po našem mišljenju vrijedi pažnje.

Naš stručni marketing team marljivo i uporno radi na predstavljanju nove usluge iz radionice Klubske Scene koja bi trebala biti dostupna u proljeće 2007.g. Kako se radi o zanimljivoj stvari a čije će povlastice najviše koristiti naši čitatelji i registrirani članovi još ćemo neko vrijeme ostati tajanstveni.

Bliži se i naš 6. rođendan koji bi se ove godine trebao dogoditi sredinom veljače možda nešto skrominijim partijem ali idejno jako zanimljivim. Pratite vijesti, uskoro ćemo više pisati o svemu tome.

Dobra zabava na svim Novogodišnjim partijima, tulumima ili drugim vrstama proslava. Neka Vam Nova 2007.g donese puno zdravlja, ljubavi i sreće, partija, pa novaca i ostalih manje-više vrijednih stvari.

Redakcija Klubske Scene!




hard 600
Vezani članci
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života
hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života