Skip to main content
alt

Popof i Arno Joey ostaju bez riječi

Riječi nestaju i rastapaju se zvučnim valovima, dok emocija ostaje u novom hitu materijaliziranom na Hot Creations labelu, “Words Gone”.

 
Ova traka prvi je singl s nadolazećeg albuma, “Love Somebody” a nekoga za voljeti traži nitko drugi do pariška zvjerka elektronike Popof kojem u traženju ljubavi i izgubljenih riječi pomaže i melodiozni glas Arno Joey.

alt
 
Popof se lansirao u stratosferu onih na kojima vrijedi držati očnu jabučicu kada je proglašen za najboljeg newcomera na Ibiza Dj Awards 2009. Zatim se zapleo u čahuru Cacoona i remixao ekipu poput Depeche Modea, Chemichal Brothers i Mobya a svoj status je fino zacementirao kada je proglašen službenim mentorom 15. godišnjice Love Paradea u Parizu.
 
Na stvar su se odmah nakalemili i remixevi pa su svoje glazbene ekpertize uposlili Luciano, Jamie Jones i Marc Houle.
 
Suverena snažna šaka Cadenze, Luciano, u remix je donio plemenske udaraljke. Jamie Jones, uz Hot Trax i Paradise ujedno i vlasnik Hot Creationsa, unosi novu melodiju i emocijom natopljene klavijature, dok je vlasnik labela Ithems & Things, Marc Houle, dodao novi groove svježim synthovima.

alt
 
Popof je zadovoljan učinjenim komentirao: “Uzeo sam si vremena i radio na albumu za Hot Creations kroz period od dvije godine. Upario sam se s pjevačicom Arno Joey koja radi vokale na većini mojih pjesama. Ovaj album je uglavnom na house orijentirana produkcija koju možete slušati u bilo koje doba dana.” 
 
Pa kako je sada ni više ni manje nego bilo koje doba dana skokni ovdje i uživaj dragi naš!
 
hard 600
Vezani članci
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života
hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života