Skip to main content

Vesta Live slavi četvrti rođendan

Emisija Vesta Live ove godine obiljezava 4 godine uspjesnog emitiranja na valovima Tuzlanskog Radija "Vesta Radio". Emisija koja se moze slušati srijedom u terminu od 23 do 01h vodi i uređuje Ratko Stanek aka Dj Rale. 

Piše: 

Sama emisija fokusirana je na promociju elektronske muzike, ali i dj-eva kako naše (balkanske) tako i inozemne scene. Vesta Live bogat je muzikom -kao i- informacijama te isto tako gostima koji su nerijetko u emisiji. Tako mozemo reći da je Vesta Live radio show ugostila dosada mnoge svijetske face iz svijeta. Neke od njih su: Chris Liebing, Kevin Saunderson, Space Dj's, Tom Novy, etc.. Rođendanski party održava se u Domu Mladih (Club Palma), u Tuzli uz house i trance floor te slijedeća imena: Ajnšpric, Lemi, Blackacid, Spunk, Cycle Six.

gusgus off
Vezani članci
Samo u proteklih nekoliko tjedana na istoj platformi nastupali su KiNK, Patrick Mason, Chris Liebing, FJAAK, Oliver Ho, Objekt i mnogi drugi
gusgus off
Samo u proteklih nekoliko tjedana na istoj platformi nastupali su KiNK, Patrick Mason, Chris Liebing, FJAAK, Oliver Ho, Objekt i mnogi drugi