Skip to main content

Drone snimio kako izgleda novo sjedište Apple-a

Jedan je vlasnik "drona" napravio snimke izgradnje novog sjedišta tvrtke Apple u Americi, imena "Apple Campus 2" koji izgleda kao svemirski brod.

Piše: 


AC 2 je udaljen jednu milju istočno od sadašnjeg sjedišta, te je gradnja ovog objekta najavljena još 2006.g. od strane osnivača Steve Jobsa, no kako to obično biva uslijedila su kašnjenja zbog pravnih zavrzlama i dozvola, pa je sve započelo 2014.g., a planirano je da sjedište bude otvoreno početkom iduće godine.
{youtube}jn09eBljAzs{/youtube}

Investicija je to od 5 miljardi $, te će zapošljavati 13000 osoba. Cijela zgrada je duga više od 1800 metara, ima 2 miljuna i 800 tisuća kvadrata, od čega je oko 300 tisuća kvadrata koji su namijenjeni za podzemni parking i istraživačke centre.

sonus desktop
sonus 600
Vezani članci
Kako bi proslavili 10 godina albuma ‘How Deep Is Your Love’, Disciples dijele priču o tome kako su s Calvinom Harrisom stvorili svoj hit koji je oborio ljestvice
hard 600
Kako bi proslavili 10 godina albuma ‘How Deep Is Your Love’, Disciples dijele priču o tome kako su s Calvinom Harrisom stvorili svoj hit koji je oborio ljestvice