
Riječ je o serijalu od pet dokumentaraca koji pak istražuju nastanak i eksploziju rave kulture u kasnim osamdesetima i ranim devedesetima u Londonu, ali i na području cijelog Ujedninjenog Kraljevstva. Prikazat će se glavni igrači, moda i glazba pet najznačajnijih underground scena – UK garage, Bristol bass, jungle, hardcore punk i Balearic. Prvi dokumentarac posvećen UK garageu, “Brandy and Coke”, emitiran je početkom mjeseca te ga možete pogledati ovdje.
{youtube}o670rGL1_HM{/youtube}
Drugi dio serijala, “Berkshire Goes Balearic”, donosi dosad neispričanu priču o balearskome zvuk i DJ-evima koji su donijeli dašak Ibize u skladišne raveove diljem UK-a, a pogledajte ga ovdje.
Vezani članci

Nekadašnji profesionalni hokejaš zamijenio je led elektroničkim ritmom i pokrenuo projekt koji kroz DJ setove spaja glazbu s hrvatskim ljepotama

Nekadašnji profesionalni hokejaš zamijenio je led elektroničkim ritmom i pokrenuo projekt koji kroz DJ setove spaja glazbu s hrvatskim ljepotama