Skip to main content

30 koloričnih fotki našeg slavljeničkog Endorphin festivala u Boogaloou

Za vikend smo predstavili naš recept lučenja “hormona sreće” kroz elektroničku glazbu i plesnjak na tri plesna podija.

Piše: 

Velika završnica dvodnevnog programa nagrade Ambasador te sama proslava 22 godine rada Klubske Scene obilježila se s Endorphin festivalom na kojem se okupilo 37 hrvatskih i regionalnih DJ-eva koji su zasvirali na tri floora zagrebačkog Boogalooa te pružili preko 25 sati glazbe.

Inspirirani hormonima sreće, Endorphin festival je za cilj imao potaknuti euforično iskustvo kroz glazbu i ples, pružajući posjetiteljima dozu pozitivne energije i radosti. U stvaranju tog iskustva pomogli su pomno odabrani ritmovi iz techno, goa/psy trance, house i drum ‘n’ bass spektra elektroničke glazbe kojeg su odsvirali predstavnici 20 kolektiva. Reakcije publike, ali i samih DJ-eva koji su se našli za putlom proteklog vikenda su bile odlične, posebno ističući priliku da se čuje sav raskoš elektroničke glazbe.

Festival je veliku pažnju posvetio i vizualnom aspektu za kojeg je bila zadužena Rejvnesansa, koja je vizualno uredila i obogatila plesne podije Boogalooa. Nakon što je B Kao Borna otvorio Serotonin floor sa svojim kolegom flowmoom i uzavrelim d’n’b ritmovima, posjetiteljima Endorphin festivala je predstavio svoj alter ego “Quis_ignis” dok je izvodio performans zanimljivim vizualnim rekvizitima na sva tri floora.

Kroz fotografije, atmosferu s Endorphin festivala je dočarao Goran Telak.

hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života
hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života