Baner

Anketa: Time Warp vs Movement vs Awakenings vs Kappa Futur

Ponedjeljak, 24 Veljača 2020

Četiri divovska događaja elektroničke glazbe koji se održavaju od travnja do srpnja objavili su line up


Svaki od ovih plijeni pažnju dugogodišnjom tradicijom, lokacijom i gostujućim imenima.

Time Warp u Mannheimu, potom slijedi Movement u kolijevci techna Detroitu, pa Awakenings u Amsterdamu i naposljetku Kappa Futur festival u Torinu.



Da možete birati jedan od četiri na koji biste otputovali i ludo se proveli. Odgovore možete dati niže u našoj anketi.

Time Warp
Mannheim, Njemačka
Datum: 4. travnja

Adam Beyer / Adam Port b2b Reznik / Adriatique / Amelie Lens / Andrea Oliva / Ann Clue / The Black Madonna / Boris Brejcha / Charlotte de Witte / Chris Liebing / Dax J / Dixon / DJ Koze / Gerd Janson / I Hate Models / Jamie Jones / Joseph Capriati / Karotte / KiNK live / Kobosil / Kölsch / Laurent Garnier / Loco Dice / Luigi Madonna / Maceo Plex / Marco Carola / Mathew Jonson live / Monika Kruse / Nina Kraviz / Pan-Pot / Paula Temple / Reinier Zonneveld live / Ricardo Villalobos / Richie Hawtin / Rødhåd / Seebase / Seth Troxler / SHDW & Obscure Shape / Solomun / Sonja Moonear / Steffen Baumann / Sven Väth / The Martinez Brothers



Movement
Detroit, SAD
Datum: 23. do 25. svibnja

May 23, 2020
Ardalan Avalon Emerson Blawan Bob Moses Boris Brejcha Brain Carl Craig Claude VonStroke DJ Seinfeld John Talabot Jon Hopkins Justin Martin Justin Martin Stacey Pullen Traversable Wormhole Underworld Walker & Royce

May 24, 2020
Adam Beyer ANNA A$AP Ferg The Black Madonna Derrick Carter DJ Sneak Drumcell Ellen Allien Enrico Sangiuliano Joe Kay Joseph Capriati Kash Doll Kevin Saunderson Dantiez Seth Troxler Special Request Speedy J TOkiMONSTA All Nines (999999999)

May 25, 2020
Ben UFO Joy Orbison Chris Lake Dax J Detlef DJ Stingray Dom Dolla Four Tet Goldie LTJ Bukem DRS Jamie xx Kobosil Lee Foss Loco Dice Lost Souls of Saturn Louie Vega Marco Carola Matador MK Nina Kraviz Octo Octa Eris Drew Richie Hawtin Testpilot

Dates Pending
Four Tet Seth Troxler Adam Beyer The Black Madonna Boris Brejcha DJ Stingray Kobosil Louie Vega Maceo Plex Marco Carola



Awakenings
Amsterdam, Nizozemska
Datum: 27. i 28. lipnja



Kappa Futur Festival
Torino, Italija
Datum: 4. i 5. srpnja

• Agoria
• Amelie Lens
• Anotr
• Antal
• Bedouin
• Blackchild
• The Black Madonna
• Camelphat
• Carl Cox
• Carl Craig presents Paperclip People (Live)
• Craig Richards
• Cybotron Live
• Danny Tenaglia
• Denis Sulta
• Dennis Cruz
• Derrick Carter
• Derrick May
• Detlef
• Diplo
• Enrico Sangiuliano
• Farrago
• Fisher
• Honey Dijon
• Jamie Jones b2b The Martinez Brothers
• Joseph Capriati
• Joyhauser
• Lauren Hansom
• Laurent Garnier
• Leon
• Mathew Jonson feat. Isis
• Mella Dee
• Michael Bibi
• Milo Spykers
• Motor City Drum Ensemble
• Paco Osuna
• Palms Trax
• Patrick Topping
• Pawsa
• Ricardo Villalobos
• Richy Ahmed
• Satoshi Tomiie (Live)
• Solardo
• Solomun
• Sonja Moonear
• Tale Of Us



 

 
Anketa: Time Warp vs Movement vs Awakenings vs Kappa Futur