Skip to main content

Osvoji ulaznice za Nox festival

Nadolazeći prvi vikend u kolovozu na rezerviran je za šibenski Nox Festival čije prvo ljetno izdanje okuplja čak 30 DJ-a s četiri kontinenta, a među izvođačima iz SAD-a, Brazila, Izraela i brojnih europskih država ističe se jaki regionalni line up sastavljen od artista is Slovenije, Hrvatske, BiH i Srbije.

Piše: 


Nox Festival održava se na poluotoku Martinska, novoj festivalskoj lokaciji na koju je ove godine iz Pule doselio i Seasplash festival, a tijekom ljeta će se tamo izredati šest glazbenih festivala i jedan jednodnevni event. Na tri stagea Nox Festivala glazbeni program praktički se neće ni gasiti od petka 02. kolovoza, kada ta smotra DJ-a počinje, pa sve do nedjelje 04. kolovoza kada bi Martinska trebala utihnuti kako bi publika mogla doći sebi od trodnevnog tulumarenja i plesa.



Da bi sva tri stagea ljubiteljima dobre glazbe mogla ponuditi ono najbolje od svjetla i zvuka, brinut će pouzdana Mediteran Produkcija, a sve ono operativno bitno na festivalskoj lokaciji povjereno je iskusnom Pozitivnom Ritmu, tvrtci iza koje su godine uspješne organizacije brojnih evenata i festivala. Nox Festival ima i kamp koji otvara već u četvrtak, 01. kolovoza u 10 sati i otvoren je sve do ponedjeljka, 05. kolovoza popodne.



Vlasnici festivalske narukvice koristit će ga besplatno, a jedno što su dužni je podmiriti trošak boravišne pristojbe – 10 kuna dnevno. Kamp je robinzonskog tipa što znači da korisnici imaju tuševe, WC, čuvara, ali i 24 satnu ugostiteljsku ponudu na obližnjem Taraca Stageu.



Do festivalske lokacije dnevno po cijeni od 10 kuna u jednom pravcu vozi brod iz Šibenika, a tijekom noći publici su na raspolaganju i brzi gliseri koji će bez prekida cirkulirati između Šibenika i Martinske (25 kuna po osobi). Iz zračnih luka u Splitu i Zadru svakodnevno prema Šibeniku vozi autobus, posebna linija, a do festivalske lokacije brzo se iz Šibenika može doći i automobilom.



Ulaznice po super povoljnim pretprodajnim cijenama nabavite putem sustava Entrio. Cijena festivalske ulaznice za sve dane je 190 kuna (230 na ulazu), a dnevne ulaznice za petak i subotu prodaju se za 120 kuna (150 na ulazu).

Nagrađujemo sa 2×2 festivalske ulaznice
Sve što trebaš je u komentaru ispod članka napisati barem 3 izvođača koji sviraju na Noxu. Dobitnike objavljujemo u srijedu 31.07.

hard 600
Vezani članci
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života
hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života