Skip to main content

Daft Punk – Electroma

Od ovoga srpnja Daft Punk ćete moći gledati u kinima. Nevjerovatno, ali istinito.. Njihov prvi 74-minutni film priča nam priču o dva robota koji žele postati ljudska bića i svim poteškoćama koje ih na tom putu prate. Film ne sadrži nikakve dijaloge, a Daft Punk o svemu ovome kažu: "Više smo se skoncentrirali da slikovito dočaramo sve, kada se u našim glavama javila ideja za cijelu ovu priču.

Piše: 



Kada su ../slike počele same od sebe se stvarati ni u jednom trenutku nas nije brinulo kako ćemo ih na kraju uklopiti. Ovim filmom možemo postići isto koliko i našom muzikom, bez ikakvih pravila i standarda". Daft Punk nisu radili soundtrack za ovaj film. Umjesto njih tu su se našli Brian Eno, Todd Rundgren, Sébastien Tellier, Curtis Mayfield i mnogi drugi.

Izvor: www.happynovisad.co.yu
sonus desktop
kalkbrenner st 600” target=”_blank”>kalkbrenner st 600
Vezani članci
Kako bi proslavili 10 godina albuma ‘How Deep Is Your Love’, Disciples dijele priču o tome kako su s Calvinom Harrisom stvorili svoj hit koji je oborio ljestvice
richie 600” target=”_blank”>richie 600
Kako bi proslavili 10 godina albuma ‘How Deep Is Your Love’, Disciples dijele priču o tome kako su s Calvinom Harrisom stvorili svoj hit koji je oborio ljestvice