Skip to main content
mladen tomić

Mladen Tomić i Miroslav Pavlović izdali novi EP na Night Light Recordsu

Novi EP je druga suradnja bosansko-hercegovačkih producenata

Piše: 

Naslovna foto

Mladen Tomic

Mladen Tomić i Miroslav Pavlović nakon uspješnog EP-ja “Destruction” s dvije melodic techno trake iz 2021., ponovno su se našli zajedno u studiju. Bosansko-hercegovački DJ-evi i producenti ovog puta su “skuhali” nove dvije trake koje su se našle na EP-juInvisible Journey”.



Trake koje slušatelje vode na putovanje su “Invisible Limit” i “Journey” koje savršeno opravdavaju svoje ime i dolaze s ugodnih 128 BPM-ova u peak time/driving techno štihu. EP “Invisible Journey” je objavljen na Night Light Recordsu.

U svega nekoliko dana od objave EP-a, podrška za trake “Invisible Limit” i “Journey” je došla od renomiranih elektroničkih imena poput Marca Carole, Cristiana Varele, Paco Osune, Sam Divine, Richie hawtina, Ilaria Alicantea i Sinise Tamamovića.

hard 600
Na deseci tisuće “burnera” putuju prema Black Rock Cityju gdje za nekoliko sati počinje Burning Man
hard 600
Na deseci tisuće “burnera” putuju prema Black Rock Cityju gdje za nekoliko sati počinje Burning Man