Skip to main content
Iva Starkova

Obećavajuća nova večer u Zagrebu!

Molimo pljesak za novi vrtuljak zabave koji premijerno i fašnički prigodno 3. veljače slijeće u sami centar grada Zagreba: novootvoreni Vip Club ugostiti će Handclap – večer čiste zabave i prljavih disco i electro beatova!

Naslovna foto

Iva Starkova

Handclap je zamišljen kao mjesečni program kojim se želi isprovocirati još jedna partija zabave u ovim turbulentnim vremenima zagrebačkog clubbinga. Prvo izdanje Handclapa ugostiti će portugalsko-njemačkog producenta, remiksera i DJ-a Moullinexa kojeg je domaća publika imala više puta priliku upoznati na Atlantis Festivalu. Prirodni domaćini Moullinexu i njegovoj glazbenoj ponudi jesu domaće uzdanice disca, nu-disca i electra: splitsko-dublinski glazbenici SymbolOne i Iva Starkova!

Portugalac Luis Clara Gomes talentirani je glazbenik, producent, remikser i DJ čiji posljednji hit "Maniac" tjera na ples i one najotpornije. Prerada je to pjesme iz filmskog hita Flashdance koju je svojim prepoznatljivim vokalom obogatila Peaches.

{youtube}nbcsT4ireEo{/youtube}

Obitavajući malo u Lisabonu, malo u Munchenu Moullinex je već nekoliko godina figura europske i svjetske elektronske scene kojoj pridonosi vlastitom glazbom – eklektičnom mješavinom toplih disco melodija, housea i electra, ali i kao uspješan remikser i DJ. Iz njegove tvornice remikseva izašli su neki od navećih plesnih hitova posljednjih godina – prerade uspješnica australske senzacije Cut Copy, francuskog šmekera Sebastiena Telliera te ostalih uzdanica priznatih glazbenih etiketa poput Kitsunéa, Modulara, Gommae i Composta.

Ulaznice po cijeni od 30kn mogu se kupiti u pretprodaji na blagajni kina Europa, te na blagajni kluba na sam dan po istoj cijeni. Prvih 50 kupaca dobiti će na poklon CD sa specijalnim Moullinex+SymbolOne+Iva Starkova! mixom.

hard 600
Vezani članci
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života
hard 600
Techno se pleše na mjestu gdje je nekad bilo jezero prepuno života