Skip to main content
groove art fest

Okupljaju se Zadrani

I Zadar će ovog ljeta prezentirati svoj festival, Groove Art music festival kojem će ovog vikenda publika biti korak bliže.

Piše: 

Naslovna foto

groove art fest

Tom prilikom u zadarskom Arsenalu održat će se jedinstveno okupljanje zadarskih DJ snaga kao potpora i najava Groove Art music festivalu koji će se održati ovog ljeta.

Idejni začetnik ovog projekta je Mate Kokić, DJ umjetničkog imena Matt De Kok koji je okupio svoje kolege s ciljem da se predstavi zadarska urbana scena, kao uvod u festival koji će se održati ovog ljeta.

U petak i subotu 4.i 5. svibnja nastupaju redom zadarski DJ-i: Johnny, Andrologic, Moni, Bush, Matt De Kok, Nesho, Bartol, Giorgio te gostujuća imena iz Zagreba i Šibenika: Bad Ass Monkey Boy ( ZG), Matija (ZG), Mladen (Ši), Kec (ŠI).

Petak i subota 4.i 5. svibnja od 22:00 sata Arsenal je idealno mjesto za ples. Cijena ulaznice je 25,00 kn. Ulaznice se mogu kupiti na ulazu u Arsenal.

sonus desktop
richie 600” target=”_blank”>richie 600
Vezani članci
Kako bi proslavili 10 godina albuma ‘How Deep Is Your Love’, Disciples dijele priču o tome kako su s Calvinom Harrisom stvorili svoj hit koji je oborio ljestvice
kalkbrenner st 600” target=”_blank”>kalkbrenner st 600
Kako bi proslavili 10 godina albuma ‘How Deep Is Your Love’, Disciples dijele priču o tome kako su s Calvinom Harrisom stvorili svoj hit koji je oborio ljestvice