Skip to main content

Drum & Bass nada Balkana prozujala Zagrebom

Posljednji Bass Couture party održao se po prvi put za vikend, točnije petak 9. studenoga sa gostom Lukom Vučkovićem aka Vu Skeng iz Novog Sada.

Piše: 


U podrumu klein, zagrebačkog Pločnika širila se masna bass linija i pozitivna atmosfera kroz cijelu noć dok su se iza pulta izmjenjivali redom Dj FrenkyBoy, Vu Skeng i Big Man Jam (BMJ), te svojim selekcijama držali publiku na nogama kroz cijelu noć.



Vu skeng nam je ovo prilikom čak predstavio i svoj prvi EP za Strictly Deep DnB pod imenom War. Pobrao je mnoge pohvale na račun izdanja, te cjelokupnog seta tijekom noći, dok se BMJ po standardu teško odvojio od pulta, držeći ljude na flooru i skupljao te dragocjene prekovremene trenutke.



Kako smo se zabavili pogledajte na fotkama ispod, te na našim kanalima:



Facebook: https://www.facebook.com/basscouturezgb/
Instagram: https://www.instagram.com/basscouturezgb/
Mixcloud: https://www.mixcloud.com/BassCouture/























sonus desktop
kalkbrenner st 600” target=”_blank”>kalkbrenner st 600
Vezani članci
Otkrijte listu 20 nevjerojatnih lokacija diljem svijeta na kojima su snimljeni DJ setovi, a među njima se nalaze i dvije iz Hrvatske
hard 600
Otkrijte listu 20 nevjerojatnih lokacija diljem svijeta na kojima su snimljeni DJ setovi, a među njima se nalaze i dvije iz Hrvatske