Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Baner

Počela je Ultra! Evo prvih fotki sa svih pozornica...

Petak, 08 Srpanj 2022

Večeras oko 19h počelo je osmo izdanje Ultra Europe festivala na splitskom Parku Mladeži s kojeg donosimo prve fotografije

Iz Splita se javljaju naš novinar Toni Jurić i fotograf Deni Koraca

Uoči samog otvaranja festivala pred ulazima i oko stadiona su se mogle uočiti migracije većeg broja partijanera svih generacija iz cijelog svijeta.Ušli smo na Ultru i evo prvih fotografija naše ekipe koja je obišla sve pozornice - Mainstage, Resistance, UMF Radio i Oasts. Krenulo je zagrijavanje prvim setovima u 19h, publika se lagano okuplja i kreću prvi plesni pokreti... U našim storijima na instagramu ovdje možete pratiti uživo i video isječke.Na Mainstageu trenutno do 22h pušta Sam Feldt, dok na Resistanceu počinje Dimitri Saidi u 21h. Dadoo je puštao na UMF Radio, a od 21h su Dallerium. Na Oasts pozornici je Wekingz do 22h.

Satnicu po danima i po pozornicama pogledajte ovdje.