Skip to main content
Moxie tus

Zvučnik i tuš!

Za sve ljubitelje pjevanja pod tušem, za sve one koji se vole dugo tuširati i istovremeno slušati mjuzu, za sve one koji vole moderan i inovativan dizajn, i sve druge, sada možete imati tuš i zvučnik u jednom.

Piše: 

Naslovna foto

Moxie tus

Moxie tuš i bežični zvučnik kompanije Kohler (proizvođača tuševa) sada vam omogućuju da uživate u vašoj glabenoj kolekciji čak i kada se tuširate.
{youtube}cd36Dn0VytA{/youtube}

Radi se o kvalitetnoj glavi za tuširanje sa spojivim zvučnikom koji se bluetoothom veže za neki od vaših gadgeta, kako bi tijekom tušranja uživali u vašim najdražim stvarima. Van kupaonice zvučnik i nije najbolji, ali zato pod tušem funkcionira odlično. Puni se jednostavnim skidanjem s glave tuša i spajanjem na USB, a baterija traje oko 7 sati.

alt

Recenzije tuša su odlične, jedina je zamjerka što nema volume control na samom zvučniku, nego se jačina zvuka kontrolira isključivo preko spojenog telefona, tableta ili čega god, a spojivo je na nekoliko metara od vašeg gadgeta.
{youtube}UlqXf9BAjeM{/youtube}

S obzirom da je zvučnik odvojiv, može se koristiti i u drugim situacijama gdje vam je bitno da imate vodootporni zvučnik, poput plaže ili bazena. Sam dizajn je također privlačan, a cijena je oko 200$.

bsh maceo 300x600
Vezani članci
Objavljen je novi kratki dokumentarac pod nazivom “Goa Trance Started Here” koji istražuje rane korijene goa trancea
bsh maceo 300x600
Objavljen je novi kratki dokumentarac pod nazivom “Goa Trance Started Here” koji istražuje rane korijene goa trancea