Baner

Vodič kroz sve radijske emisije elektroničke glazbe u Hrvatskoj

Nedjelja, 22 Studeni 2020

Radio je i dalje jedan od najvažnijih medija za promociju elektroničke glazbe i kulture.


Na brojne upite čitatelja odlučili smo sastaviti vodič svih emisija koje vrte elektroničku glazbu bilo na radijskim FM postajama ili internet radiu..

Ukoliko Vaša emisija nije na popisu pošaljite info na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript



PONEDJELJAK
15.05h – Breakout – Yammat FM (Ozren Kanceljak)
21.00h – Aerosoul – HR 2.program (Davor Medaković aka AeroSouler)
22.00h – BC Selector – Yammat FM
22.00h – Nicky Romero Protocol Radio – Enter Zagreb
22.00h – Jacked radio with Afrojack – Ultra FM Split
23.30h – Sugar Radio Show – Antena Zadar



UTORAK
17.00h – Jezgra – Rock&Off Internet Radio (klubska scena)
18.00h – Lionstyle – Radio 808 (Selektor Deda (Kotor))
18.00h – Dodona Sessions – Radio Student (Iva Neljak aka niniva) *
19.00h – Radio Fjaka – HRT Radio Dubrovnik (Ladi Čosić)
20.00h – Ja biram – Radio Roža
22.00h – Martin Garrix radio show – Enter Zagreb
22.00h – Helldeep radio with Oliver Heldens – Ultra FM Split
22.00h – Radijator  – Radio Korzo
23.00h – Dusty FM – KLFM
23.30h – Identity – Antena Zadar (Sander van Doorn)
00.00h – Jazz Something - KLFM

*svaki drugi utorak



SRIJEDA
18.00h – Ja biram – Radio Roža
19.00h – Radio Esplendor – KLFM
20.00h – Stank! – Radio Student
21.00h – Stereotip – Radio Virovitica (Leo Škrinjarić)
21.00h – Traktor – Radio Rojc (Too Far i DJ Nesho)
22.00h – Ku De Ta Show – Yammat FM
22.00h – Enter Peglaona – Enter Zagreb (Tea Hendija)
22.00h – The Martin Garrix Show – Ultra FM Split
23.30h – Club Life – Antena Zadar (DJ Tiesto)



ČETVRTAK
16.00h – Elektrochat – Radio Korčula
18.00h – Bass Culture – Radio 808 (Bass Culture Sound) *reggae, dub
19.00h – Depilacija – Radio Korzo
20.00h – Worries in the Dance – Radio Roža – (Tomislav Miličević) *
20.00h – Zvuci dnevne sobe iz Pločnika – Radio 808
21.00h – Naša stvar – Radio Vinkovci
22.00h – A State of Trance with Armin van Buuren – Ultra FM Split
22.00h – Elektronski decibeli – Pomorski Radio Bakar
23.00h – A State of Trance with Armin van Buuren – Enter Zagreb
23.30h – A State of Trance with Armin van Buuren – Antena Zadar

*reggae, dub, jungle, dnb



PETAK
15.05h – Mojo Sound System – Yammat FM (Ivona Kovačević)
16.00h – BMJ – Radio 808 (Jay BMJ) *eclectic
18.00h – Bubanj i Bass – Radio 808 (DJ FrenkyBoy)
20.00h – Fader – Radio Roža (Ana Antonova i Marina Jakšić) *
20.00h – Zvuci dnevne sobe iz Pločnika – Radio 808
21.00h – Electronic Discovery – Radio Čakovec (Leon Molnar)
21.00h – Magic Room – Yammat FM (Maminho)
22.00h – Techrapija – Radio Sisak
22.00h – Darklight Sessions with Fedde le Grand – Enter Zagreb
22.00h – UMF radio show – Ultra FM Split
22.00h – Elektronski decibeli – Pomorski Radio Bakar
22.30h – Glazba i obratno – HR 3. Program (Iva Lovrec Štefanović)
22.30h – Noćni klub – HRT Radio Dubrovnik (Alen Roki)
23.00h – Hardwell on Air – Enter Zagreb
23.00h – Jezgra – Radio Split (Klubska scena)
23.30h – Spinnin’ Sessions – Antena Zadar

*svaki drugi petak



SUBOTA
14.00h – DJ Consigliere – Yammat FM
15.00h – Sicko Disko – Radio 808 (Freez) *nu disco
18.00h – Turned Out – Radio 808 (Ben Gomori - London)) *house
18.00h – Dolcevita – HRT Radio Sljeme (Robert Mareković)
19.00h – Dobar House On AirRadio 808 (Tom Bug)
19.30h – Noć u gradu aka NuG@Club – HR Radio Osijek (DJ Milly)
20.00h – Sync In – Radio Labin (Neya)
20.00h – Studio 92 – Radio 92FM – Tomislav Goll
20.00h – Martin Garrix radio show – Antena Zadar
20.00h – Zvuci dnevne sobe iz Pločnika – Radio 808
21.00h – Feel Good Club – Otvoreni Radio (Vedran Car)
21.00h – Vanillaz radio show – Enter Zagreb
21.00h – DJ Time – Zabavni radio (Hot Jay)
21.00h – UMF Radio – Antena Zadar
22.00h – In The Mix – Radio Sisak
22.00h – Enter club mix (svaki put drugi gost) – Enter Zagreb
22.00h – Vanillaz Vanguard Sessions – Ultra FM Split
22.00h – Digital FM – HR Radio Osijek
22.00h – Digest Podcast – Yammat FM (Marc Grabber & Dobrila) *
22.00h – Radio 101 in the Mix – Radio 101 (Slavin Balen)
22.30h – Futura  – HRT Radio Dubrovnik (Barbara Horvat)
23.00h – Dobrodošli u klub – HR 2. Program (DJ Max)
23.00h – In The Mood – Antena Zadar (Nicole Moudaber)
23.00h – Clublife with Tiesto – Enter Zagreb
00.00h – Spectrum Radio – Antena Zadar (Joris Voorn)
01.00h – David Guetta Playlist – Antena Zadar
02.00h – Global DJ Broadcast – Antena Zadar (Markus Schulz)

*svaka treća subota u mjesecu



NEDJELJA
18.00h – Radio Baobab – KLFM
18.00h – Adriatic Coasting – Yammat FM (Jogarde i Nick Colgan)
19.00h – UMF radio show – Enter Zagreb
20.00h – Depilacija - Radio OK, Radio Kastav, Radio Gorski kotar,
Radio Rab, Radio Roža

20.00h – Sunday Rave – KLFM
21.00h – DJ Šošo – HRT Radio Rijeka
21.00h – Helldeep radio with Oliver Heldens – Enter Zagreb
22.00h – Nicky Romero Protocol Radio – Ultra FM Split
23.00h – Worries in the Dance – KLFM – (Tomislav Miličević) *

*reggae, dub, jungle, dnb



RADIO ROŽA – BLOKOVI
Strujni Vod (techno, house, breakbeat i ini elektro žanrovi)
Potrensuljka (psy trance)
Chill pill (downtempo, minimal i sl)



LIVE STREAM LINKOVI
http://streaming.enterzagreb.hr/main/popup.html
https://ultrasplit.hr/popup-player/
http://www.radiostudent.hr
https://www.yammat.fm/popup/
https://radio.hrt.hr/emisija/aerosoul/32/
https://radio.hrt.hr/emisija/dj-soso/388/
https://radio.hrt.hr/emisija/dolcevita/1262/
https://radio.hrt.hr/emisija/drugi-izbor/1056/
https://radio.hrt.hr/emisija/futura/885/
https://radio.hrt.hr/emisija/glazba-i-obratno/614/
https://radio.hrt.hr/emisija/nocni-klub/1084/
https://radio.hrt.hr/emisija/radio-fjaka/917/
https://poriluk.com/042-depillacija-dezinfekcija-za-usi/
http://www.radio-cakovec.hr/emisije.php?page=dnevne

Ako link prema vašoj emisiji nije na popisu slobodno pošaljite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Vodič kroz sve radijske emisije elektroničke glazbe u Hrvatskoj