Zlatne godine – najgledaniji video isječci nastupa Davida Moralesa u Aurori
Što zbog brojnih dolazaka više od deset sezona zaredom; što zbog svoje karizme; što zbog samog plesnog podija ovog kultnog kluba, što zbog nezaboravnih trenutaka i zora koje su dočekane na terasi mjesta koje je podizalo dalmatinsku scenu krajem 20. i početkom 21. stoljeća.

Na Youtubeu postoje brojne snimke veselja u Aurori koji su znali potrajati idućeg jutra do podne, a mi smo se bacili na posao i pokušali odabrati one koji su u srcima ljubitelja house glazbe ostavili neizbrisiv trag.
Prije 15 godina u Aurori
Pa bacite se na ovih par YT videa i pogledajte kako je ekipa prije više od 10 godina čekala jutra sa Moralesom u Aurori. Jedan djeličak te sreće možete doživjeti ove godine, u nedjelju, 4. kolovoza kada će Moralesov maratonski set prohujati ponovno Aurorom. Ulaznice su dostupne na Adriaticketu.
David Morales u Aurori 2008.
David Morales u Aurori 2007.
Moralesovo jutro u Aurori 2006. i obraćanje publici
David Morales 2010. Aurora
2008. zavrtio Jaguara u Aurori
Nagrađujemo za dvodnevni Project Vojarna idućeg vikenda!
Headlineri su Dave Clarke i Monika Kruse, uz brojne domaće koje predvode Skeptik, Volster, Edy C., DJ Jock, Shipe i mnogi drugi. Dnevne ili dvodnevne ulaznice možeš uhvatiti ovdje.

Nagrađujemo sa 2×1 ulaznice za petak, i 2×1 ulaznice za subotu – tvoj zadatak je u komentaru ispod ovog članka napisati gdje se održava Project Vojarna, a dobitnike objavljujemo u srijedu 24.07.
DOBITNICI
LeChu – Jezgra Mix 4.0
Iduće izdanje emisije koju možete slušati u eteru ili online je ove subote, 20.07. u 23h. Emitirat ćemo mix od Josipa Mandića.

LeChu je od 2017. rezident za zadarsku organizaciju EQuality. Svira isključivo tech house i traži se u orginalnosti istoga. Imao je privilegiju do sada dijeliti pult sa DJ-evima poput: Lea Dobričić, Petar Dundov, Chip Mandich, Who.IM, Chuby, Josip Petrov, Burme, Amigo, Nick Jelly i Miss Myssticque. Nastupao u klubovima Loca Villa, Vortex, Bunny Club, benkovački hangar. Uvijek naoružan dobrom vibrom i spreman za maratonske svirke, uz sad već vjernu publiku, te puno truda i strasti za glazbom, njegov napredak i želja za stvaranjem samo raste, a on ju uspješno hrani.
Lab Doctors: Najveća inspiracija nam je sama volja i ljubav za ono šta radimo
Lab Doctors su u biti DJ Devious i Mikel Wonic koji su na sceni prisutni već dva desetljeća. Njihov projekt The Music Lab jako dobro kotira na sceni u Ljubljani, a sukreatori su i programa "Warehouse Underground Clubbing" koje održavaju u Cvetličarni. Bave se i produkcijom, a više o samom radu donosi Jure Jovanović aka DJ Devious u intervjuu niže.

1. Kako ste se upoznali? Od kuda ime projekta "The Lab Doctors" i što mu je glavna misija? Je li studio vaš labos?
Jedan doktorski pozdrav svima – Ja i Mikel se znamo već mnogo godina, možda i 15 i više. U godini 2015. dobili smo priliku, da se otvori klub u Ljubljani i da ga mi podržavamo sa programom. Imenovali smo ga The Music Lab, laboratorij za glazbu. Zato smo ja i Mikel i Lab Doctors, jer pomislili smo kako ovaj underground sound prebaciti i u koji drugi klub jer The Music Lab ne moraš vodit na drugo mjesto haha. Prvi put u bijeloj doktorskoj haljini izašo je Dr. Devious , to je bilo na maskenbalu u ožujku 2015. Slijedeći dan mi je bila ideja cool i reko sam Mikelu – Lets Be Lab Doctors. Stvari su išle naprijed, napravili smo Fb page & Instagram i “pićili” prvu produkciju. Stvari idu samo na bolje!
2. Poklapate li se u potpunosti žanrovski ili postoje neke razlike? Tko je od vas majstor za što i koja je tajna održavanja dobrog odnosa u bilo kakvom dualnom poslovnom pothvatu?
Pa super je bilo već od početka projekta, znači od prvog giga u The Music Labu jer imamo drugačiji stil ali oba dvoje je underground! Mislim, da kao duo smo bolji jer ko nas bookira u stvari dobije dva DJa. Muzika nekako ide od njegovog deeptech (Mikel) do moga bass house (Devious), zato možemo i svirati jedan poslije drugog.

3. Kako je nastao Warehouse Underground Clubbing i koji je cilj projekta? Što najviše volite vidjeti na flooru i kako pristupate produkciji? Stvarate li novu glazbu sistematski u planiranom vremenskom okviru ili priča teče više ovisno o tome kada se osjećate inspirirano i kada muza pohodi?
Pa Warehouse clubbing je nastao isključivo u klubu Cvetličarna i samo tamo radimo Warehouse, jer ovaj klub stvarno i tako izgleda i ima kapacitet 2k – zadnji NYE imali smo sold out. Šta se tiče inspiracije, ja i Mikel nemamo problema sa time, uvijek nas nešto podsjeti iz privatnog života i onda se našalimo i počnemo nešto radit. Najveća inspiracija nam je sama volja i ljubav za ono šta radimo ;)
{youtube}KpGBTOkzRL4{/youtube}
4. Oboje ste na sceni već 20 godina? Kako se elektronička scena Slovenije promijenila u ovo vrijeme? koje nove tendencije uočavate? Gdje se plesalo na počecima na prijelazu tisućljeća i gdje se pleše sada? Kako su se mijenjali preferirani žanrovi plesača?
Ja (Devious) sam na sceni od 2001., Mikel još par godina više je jer 4 godine stariji od mene. Pa za Ljubljanu mogu reći, da je scena pala ne samo na pola, čak na četvrtinu kapaciteta ako se okrenemo unazad 15-20 godina. Šteta za nas ali mi se borimo svirati dalje, ko što smo prije. Komercijala i drugi novi žanrovi neće nas nikad uhvatiti. Pa mnogo klubova se zatvorilo u ovim godinama ali ima mjesta za dobre partije napraviti, problem je, da se ne dovodi dosta velikih superstar DJ-eva i ljudi neće izlazit samo na lokalne DJe. Nama se čini, da mladi slušaju sve i izlaze na sve žanrove. Malo ljudi je da su pripadni samo jednom žanru.

Photo credits: Mojfokus
5. U subotu, 20. srpnja čekaju vas podiji porečkog Byblosa? Što pripremate i kako vodite energiju floora? Jesu li setovi unaprijed pripremljeni do zadnjeg detalja ili slobodna kretanja, ovisno o tome kako večer spontano teče? Možemo li očekivati i neki zajednički nastup ili ćete se držati provjerenog recepta "jedan nakon drugog"? Bilo bi sjajno kada biste nam mogli dati primjer trake koju će plesači u Byblosu moći čuti.
Da, prvi put idemo svirati u Byblos, to nam je vrhunac za ovo ljeto. Klub je stvarno bomba !!
Pa pripremili smo naš standard sound sa puno energije i good vibes. Energiju ljudi osjete kad si tamo gore u DJ kabini i sve ide glatko. Dj mora izgledati samosvjesno i biti povezan sa ljudima na podiju. Skupa smo tamo ;) Setovi, folder na USB-u su uvijek za svaki gig pripremljeni sa novim materijalom, promice od naših supportera ali nikad nisu spremni unaprijed točno koji trak ću svirat. Trake su gore i biramo u tijeku večeri šta padne na PLAY button ;), po feelingu naravno. Moguće je, da sviramo kad skupa B2B ali samo ako je pun line up i da imamo samo jedan sat sviranja recimo, onda da moramo svirat B2B. Ali za standardne 3-4 sata duge nastupe sigurno spašavamo živote jedan poslije drugog haha.
{youtube}h3ah-W0ufJ0{/youtube}
5. Wild Card pitanje: Kako biste osobno definirali uspjeh u životu?
Za neke smo već uspjeli, za sebe još nismo ;)
Latest EP
Defeined music
https://www.beatport.com/release/trouble-man-ep/2544444



























































































